Zadania z chemii Contact RSS

Czy rozstać się ucząc się tych porad zielonej energii

Czy Rozstać Się, Ucząc Się Tych Porad Zielonej Energii!

Wszyscy powinniśmy wykorzystywać zieloną energię, w miarę możliwości, aby chronić środowisko. Istnieje wiele metod, których można użyć, aby być przyjaznym dla środowiska. Istnieje wiele sposobów, aby wdrożyć zieloną energię w swoim życiu. Czytaj dalej i dowiedz się.

Korzystanie z mniej energii elektrycznej oszczędza dużo pieniędzy i oszczędności finansowych. Odłącz sojusze, gdy nie będzie ich używać na chwilę. Wyłącz światła i inne elementy elektroniczne w pomieszczeniu po zakończeniu korzystania z nich. Ta mała wskazówka pozwoli zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie.

Spróbuj nosić naturalne tkaniny w lecie, w przeciwieństwie do korzystania z klimatyzatora. Bawełna i inne naturalne włókna, wyciągnąć wilgoć z dala od skóry, i pozwalają na pobyt chłodnicy. Nosić lżejsze kolory, jak cieplejsze kolory sprawiają, że czujesz się cieplej i bardziej prawdopodobne, aby umieścić na sztuczne zimne powietrze.

Mieć panele słoneczne zainstalowane w domu na łatwy, odnawialny sposób zasilania niektórych lub wszystkich urządzeń w domu. Jednak przed ich zainstalowaniem, istnieją pewne rzeczy, o których należy pamiętać. Zdecydowanie należy zastanowić się, ile słońca w domu jest narażony na. Jeśli mieszkasz w zacienionym miejscu lub w miejscu o pochmurnym klimacie, energia słoneczna nie jest dla Ciebie wyborem.

Jeśli nie jesteś w domu, użyj osłony okienne. Ten prosty akt blokuje słońce od wejścia i ogrzewania domu w lecie, podczas gdy w zimie, utrzymuje ciepło z uciekania przez okna przewiewny. Zazwyczaj okna, które wychodzą na południe są ustawione tak, że otrzymują najwięcej słońca. Użyj ciemnych zasłon, odcienie rzymskie, rolety lub inne wykładziny na wszystkich oknach.

DoWiedz się więcej o różnych źródłach energii dostępnych w Twojej społeczności. Sprawdź, ile kosztuje uruchomienie domu z tymi innymi narzędziami, biorąc pod uwagę wszelkie najnowsze przepisy dotyczące kosztów energii. Może się okazać, że przejście na dobrze wody lub gazu ziemnego ciepła.

Ważne jest, aby w przypadku skorzystania ze zmywarki, używać jej tylko wtedy, gdy masz pełne obciążenie. Zmywarka zużywa tę samą energię, gdy jest pełna, gdy jest pusta, ale będziesz musiał ją uruchamiać rzadziej. Podczas obsługi zmywarki należy skorzystać z funkcji oszczędzania energii, która wysycha w powietrzu.

Można uzyskać ciepłą wodę za tani koszt z energią słoneczną. Zakup ciepłej wody system, który wykorzystuje energię słoneczną. Masz wybór dla systemu pośredniego lub bezpośredniego obiegu. Opcja pośrednia jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie będziesz musiał myśleć o zamrożonych Pipers w zimie.

Dobrym punktem odniesienia do wykorzystania przy określaniu, ile energii może wygenerować nowy układ słoneczny, jest liczba godzin światła słonecznego w zimie. W ten sposób nie zabraknie ci energii w miesiącach zimowych, a latem będzie ich więcej niż wystarczająco. Jeszcze lepszą korzyścią jest to, że możesz sprzedać swoją energię z powrotem do sieci w najbardziej słonecznych czasach!

Przepływ powietrza w domu jest lepiej kontrolowany, gdy masz bany okna i drzwi zainstalowane. To dlatego, że zmniejszają ilość zimnego powietrza krążącego w domu. Efektywność energetyczna wzrasta o 45 procent w domach, które mają burzą drzwi i okna, co pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy na elektryczność.

Unikaj cranking ciepła w domu, chyba że jest to absolutnie konieczne. Jeśli jest chłodno, załóż cieplejsze ubrania. Jeśli włączysz ciepło do 75 stopni, korzystasz z tony niepotrzebnej energii.

Przełącz kocioł, aby zaoszczędzić więcej energii. Stare kotły powstały bez uwzględnienia zużycia energii, a nowe kotły są bardziej wydajne. Są zdrowsze, ponieważ emitują mniej dwutlenku węgla, a ty również obniżysz rachunek za energię.

Łatwym sposobem na rozpoczęcie pracy w domu w energooszczędnym jest rozmowa z firmą energetyczną. Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej często mają narzędzia witryny sieci web, które pozwalają zobaczyć ilość energii, której używasz i sposoby zmniejszenia zużycia. Również przyjrzeć się wszelkich programów rabatowych, które mogą pomóc zrekompensować koszty zakupu energooszczędnych urządzeń.

W końcu, to się opłaci, aby uzyskać zielone urządzenia i elektronikę. Chociaż zwykle będą one droższe, ekologiczne produkty technologiczne znacznie zmniejszają zużycie energii, a tym samym oszczędzają pieniądze. Jest to również jeszcze jeden pozytywny wpływ na środowisko, które związki.

Jeśli możesz, sprawdź w oknach dla swojego domu, które są energooszczędne. Zalety tych okien są liczne. Mogą zmniejszyć rachunek za energię, zmniejszyć hałas z zewnątrz, który cię przeszkadza, obniżyć poziom dwutlenku węgla, a nawet zmniejszyć ilość kondensacji, która gromadzi się na szkle.

Poświęć trochę czasu, aby weatherize domu, aby zwiększyć jego efektywność energetyczną. Uszczelnij kanały, dodaj izolację i zainstaluj energooszczędne okna, a będziesz zużywać znacznie mniej energii. Ponadto, można zmniejszyć rachunek za energię sporo.

Jeśli korzystanie z energii słonecznej do zasilania całego domu jest zbyt trudne lub kosztowne zadanie, należy rozważyć zastosowanie go tylko dla niektórych potrzeb energetycznych. Na przykład można użyć słonecznego podgrzewacza wody.

Świetnym sposobem na zieleń i zaoszczędzenie pieniędzy w tym samym czasie jest obniżenie temperatury na podgrzewacz wody do 120 stopni. Nie tylko zapewni dobrą temperaturę wody, ale także zaoszczędzi do 10% na rachunkach.

Możesz albo dokonać małej zmiany, albo ogromnej zmiany, aby żyć bardziej ekologicznie. Kilka prostych zmian, które można zrobić sobie może mieć ogromny wpływ na wydajność i rachunek za energię. Wybierz jeden mini-projekt, a będziesz w drodze!

Wyłącz światła, gdy nie są używane. Używaj świateł po zmroku, gdy ich potrzebujesz, ale pamiętaj, aby wyłączyć je po opuszczeniu pokoju. Jeśli ich nie potrzebujesz, wyłącz światła, takie jak te na ganku lub w szafkach. Spowoduje to obniżenie ilości zużywanej energii.

W dzisiejszym świecie wysokoenergetycznych płaszczy i trosk środowiskowych "zielone" jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Zielona energia daje nam szansę na zmniejszenie naszego negatywnego wpływu na środowisko i jest to naprawdę najlepsza alternatywa dostępna obecnie. Po przeczytaniu tego artykułu, można przejść na zielono!

About Czy rozstać się ucząc się tych porad zielonej energii

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly