Zadania z chemii Contact RSS

Jak można zaoszczędzić rodziny big bucks z zielonej energii

Jak Można Zaoszczędzić Rodziny Big Bucks Z Zielonej Energii

Zmniejszenie zużycia zasobów w domu jest łatwiejsze niż myślisz. Po dokonaniu niektórych małych i większych, zmiany w domu, będzie spadek wpływu na środowisko i zaoszczędzić pieniądze. Artykuł, który poniżej pomoże Ci zacząć.

Odłącz ładowarkę, gdy nie są one używane do ładowania urządzeń. Nawet jeśli nie ładuje laptopa, telefon komórkowy lub odtwarzacz MP3, po prostu po podłączeniu do energii wykorzystuje.

Czy obecnie posiadasz gospodarstwo? Jeśli jesteś właścicielem gospodarstwa, należy rozważyć zainstalowanie turbiny energetycznej na swojej nieruchomości, lub wynajem gruntów do przedsiębiorstwa użyteczności publicznej w tym celu. Skorzystasz z wolnej energii turbiny wiatrowej i zajmie to minimalną przestrzeń.

Zaleca się również umieszczenie filtrów w rejestrach ciepłego powietrza. To zatrzymuje gruz z zapychaniem przewodów grzewczych i zmniejszenie wydajności.

Ważne jest, aby w przypadku skorzystania ze zmywarki, używać jej tylko wtedy, gdy masz pełne obciążenie. Zmywarka zużywa tę samą energię, gdy jest pełna, gdy jest pusta, ale będziesz musiał ją uruchamiać rzadziej. Podczas obsługi zmywarki należy skorzystać z funkcji oszczędzania energii, która wysycha w powietrzu.

Pomyśl o użyciu komputera przenośnego zamiast modelu stacjonarnego, aby zaoszczędzić na zużyciu energii elektrycznej. Może to zmniejszyć do 75% zużycia energii elektrycznej, zwłaszcza jeśli często korzystasz z Internetu lub używasz oprogramowania do przetwarzania tekstu. Dodatkowo możesz zabrać laptopa w dowolne miejsce.

Zwróć uwagę na lokalne i federalne rabaty na aktualizacje energii odnawialnej w domu. Lokalne firmy użyteczności publicznej często oferują rabaty na modernizacje. Możesz również być w stanie uzyskać ulgi podatkowe lub potrąceń od rządu dla uaktualnień. Kombinacja rabatów i ulg podatkowych sprawi, że będzie o wiele bardziej przystępna cenowo do zainstalowania ekologicznych systemów energetycznych.

Jeśli nie masz pewności co do dużych inwestycji zielonej energii w domu, a następnie zatrudnić specjalistów jak hydraulik lub ekspert ogrzewania przyjść i daje przegląd istniejących systemów. Mogą oni doradzić, jak bardzo nieefektywne urządzenia powodują utratę finansowo, i mogą oszacować cenę modernizacji lub po prostu zastąpienie starych systemów.

Zdobądź jak najwięcej kawałków poczty elektronicznej, jak to możliwe. Mówiąc bardziej prosto, użyj papieru tak mało, jak to tylko możliwe. Pomagasz zarówno Tobie, jak i innym firmom, które komunikują się z oszczędzasz zasoby i energię. To pomaga środowisku dla każdego.

Piekarnik słoneczny może być wykonany, aby pomóc Ci w twoich potrzebach pieczenia. Można je zrobić za pomocą prostych elementów, takich jak pudełka, stare okno i folia do odbicia. Piece te osiągają temperatury wyższe niż 300 stopni, nie używając energii z zewnątrz oprócz energii słonecznej.

Carpooling to świetny sposób, aby dostać się do wielu miejsc; nie tylko pracować. Jeśli masz dzieci, skonfigurować system Carpool w swojej okolicy i handlu off dni z innymi rodzicami. Jeśli znajdują się w pobliżu innych rodzin, zgadzam się zrobić zakupy spożywcze w tym samym czasie i obracać, kto jeździ każdego tygodnia.

Przełącz kocioł, aby zaoszczędzić więcej energii. Stare kotły powstały bez uwzględnienia zużycia energii, a nowe kotły są bardziej wydajne. Są zdrowsze, ponieważ emitują mniej dwutlenku węgla, a ty również obniżysz rachunek za energię.

Korzystaj z toalety zaprojektowanej w celu oszczędzania wody. Szacuje się, że aż 50 procent zużycia wody pochodzi z toalety. Tradycyjna toaleta używa około pięciu litrów wody za każdym razem jest opróżniany, w porównaniu do toalety z wodą, która wykorzystuje tylko 1,6 galonów. Jest to 70% oszczędności wody.

Wiele osób zapomina wyłączyć maszyny i światła, których nie używają, nawet jeśli wydaje się to oczywiste. Robiąc to codziennie, rachunek za energię danej osoby może być znacznie zmniejszony. Przyjmij wyłączenie świateł i sprzętu, gdy ich nie używasz.

Nie przestawaj używać wentylatorów sufitowych w zimie. Po zmianie ich obrotu na prawo, przenoszą ciepłe powietrze z sufitu w dół, a to utrzymuje powietrze w pomieszczeniu trochę cieplej. Zmniejsza to zapotrzebowanie na urządzenia grzewcze, takie jak piec. Potrzeba minimalnej ilości energii elektrycznej, aby uruchomić wentylatory sufitowe, zwłaszcza w porównaniu do pracy pieca.

Świetnym sposobem na zieleń i zaoszczędzenie pieniędzy w tym samym czasie jest obniżenie temperatury na podgrzewacz wody do 120 stopni. Nie tylko zapewni dobrą temperaturę wody, ale także zaoszczędzi do 10% na rachunkach.

Jeśli ludzie chcą obniżyć ilość energii, którą zużywają, mogą tworzyć własny lód. Automatyczne producenci lodu zwykle zużywają więcej energii niż jest to konieczne, a one często działają nieprawidłowo. Dodatkowo, uszczelki, które przeciekają, są kolejną częstą skargą dotyczącą tych urządzeń, co może prowadzić do ogólnego wzrostu temperatury w zamrażarce. Możesz trzymać się z dala od tych problemów, tworząc własny lód.

Użyj wody deszczowej do urządzeń takich jak toaleta. Jest przyjazny dla środowiska i może obniżyć koszty wody. Bardzo łatwo jest zbierać wodę deszczową; wystarczy umieścić słoiki i garnki na zewnątrz, gdy spodziewasz się deszczu, i umieścić pokrywę na wszystkich słoikach i doniczkach, gdy są one pełne.

Możesz albo dokonać małej zmiany, albo ogromnej zmiany, aby żyć bardziej ekologicznie. Kilka prostych zmian, które można zrobić sobie może mieć ogromny wpływ na wydajność i rachunek za energię. Wybierz jeden mini-projekt, a będziesz w drodze!

Używaj osuszaczy w mocno używanych pomieszczeniach. Powietrze, które zawiera więcej wilgoci, ogólnie jest cieplejsze. Zamiast używać klimatyzatora energochłonnego do chłodzenia domu, spróbuj najpierw użyć osuszacza. Być może nie trzeba nawet korzystać z klimatyzatora.

Skorzystaj z przydatnych pomysłów tutaj, aby znaleźć sposoby na włączenie zielonych zasobów energetycznych do domu. To pomoże Ci zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy na rachunku za energię, i pozwoli Ci przyczynić się bardziej do środowiska. Nawet niewielkie zmiany mogą ustawić cię na drodze do bardziej ekologicznego stylu życia.

About Jak można zaoszczędzić rodziny big bucks z zielonej energii

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly