Zadania z chemii Contact RSS

Jak promować dostawców zielonej energii dla rodziny i sąsiadów

Jak Promować Dostawców Zielonej Energii Dla Rodziny I Sąsiadów

Nasz dom jest naszym zamkiem, ale to nie znaczy, że powinniśmy być samolubni w świecie za naszymi drzwiami. To od nas zależy, czy zadbamy o nasze środowisko, a to może się rozpocząć w naszym domu. Czytaj dalej, aby znaleźć kilka pomysłów, które pomogą Ci wdrożyć rozwiązania zielonej energii w domu.

Jeśli chcesz oszczędzać energię, Dostosuj klimatyzator tak, aby był ustawiony dwa stopnie wyższe w lecie i dwa stopnie niższe w zimie. Prawdopodobnie nie będzie w stanie powiedzieć, że zostały zmienione, ale biorąc ten krok pozwoli Ci zaoszczędzić na miesięcznym rachunku i doprowadzić do emisji dwutlenku węgla.

Sprzedam pudełko z ziplock Quart rozmiar torebeczki i używać ich do własnych przekąsek. Czy lubisz trochę mix szlak, Chex mix, lub smaczne Muffin, można użyć tej torby i umyć go, gdy pojawi się do domu, aby użyć następnego dnia. Trzymaj przekąski zielone przez mycie i ponowne wykorzystanie tych torebeczki na przekąski, dopóki nie są zbyt zużyte.

Korzystanie z zimnej wody w pralce, gdy jest to możliwe, to świetny sposób, aby zaoszczędzić energię. Powodem tego jest to, że znaczna ilość energii jest potrzebna do ogrzewania wody. W rzeczywistości, około 90 procent energii zużywanej podczas prania ubrań jest używany do ogrzewania wody. Korzystanie z gorącej wody jest droższe zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska.

Aby pomóc Ci poprawić efektywność zielonej energii w domu, rozważ zainstalowanie paneli słonecznych w domu. Panele słoneczne są dobrym źródłem energii odnawialnej i mogą być instalowane przy stosunkowo niskich kosztach. Ponadto zmniejszysz swoje uzależnienie od paliw kopalnych i innych form niezrównoważonej energii.

Jeśli masz samochód z silnikiem diesla, pomyśl o przejściu na biodiesel. Biodiesel jest degradowalny nie będzie miał żadnego szkodliwego wpływu na środowisko. Jednak korzystanie z biodiesla może być kosztowne, a znalezienie stacji benzynowych jest trudne. Jeśli możesz sobie pozwolić na skorzystanie z tej alternatywy, jak najlepiej, aby zmniejszyć szkodliwe emanacji z silników diesla.

Sposób na wykorzystanie energii masz już w sposób zielony nie jest do bezczynności samochodu nadmiernie. Jeśli masz zamiar mieć samochód zaparkowany przez ponad 30 sekund, a następnie wyłączyć silnik i oszczędzać energię w zbiorniku. Więc gdy czekasz na dzieci w szkole, Wyłącz silnik i oszczędzać.

Korzystaj z energooszczędnych produktów w całym domu, aby zwiększyć efektywność. Istnieje wiele produktów, w tym przyjazne dla środowiska drzwi i okna z podwójnymi szybami, które uczynią twój dom biegać znacznie bardziej efektywnie. Produkty te mogą pomóc w zmniejszeniu kosztów chłodzenia i ogrzewania.

Umyj ubrania w zimnej wodzie. Ubrania są tak czyste, jeśli używasz zimnej wody zamiast gorącej wody, a dzięki czemu przełącznik może zaoszczędzić dużo energii. Większość energii używanej do mycia ubrań jest energia podgrzewacz wody wykorzystuje do ogrzewania wody.

Jeśli nie musisz używać świateł w domu, wyłącz je. Obejmuje to, gdy nie jesteś nawet w domu. Gdy światła są pozostawione, używają dużo energii, która jest nie tylko negatywny dla środowiska, ale jest również negatywny w portfelu.

Urządzenia mogą być dużym, niepotrzebnym drenażu energii. Dowiedz się, ile energii używa każdy z Twoich urządzeń. Pracy, aby zastąpić te większe urządzenia, które są nieefektywne i przestarzałe, i odłączyć mniejsze-jak komputery i telewizory-gdy nie są w użyciu. Ustawienie wszystkich urządzeń na przełączniku czasomierza jest inny sposób, aby upewnić się, że nie marnuje energii.

Korzystanie z zielonej energii nie jest wymówki, aby użyć więcej energii, niż naprawdę potrzebujesz. Nie zapomnij, aby wyłączyć światła, gdy opuszczasz pokój i umieszczenie na sweter zamiast toczenia ciepła. Nawet jeśli zielone energie są tańsze, należy jeszcze zrobić wszystko, aby zaoszczędzić jak najwięcej energii, jak można.

Rozważmy gruntową pompę ciepła do swojego domu. Gruntowa pompa ciepła wykorzystuje stałą temperaturę gruntu w celu ogrzać i schłodzić dom. Temperatura gruntu będzie cieplejsza niż powietrze w zimie, ale chłodniej w lecie, co zapewni bardzo wydajną wymianę ciepła.

Zakup pojazdu hybrydowego to dobry sposób na oszczędność energii, ale wszystko zależy od tego, jaki rodzaj kupowanego pojazdu. Zawsze jest to znacznie lepszy wybór, aby kupić mniejszy pojazd hybrydowy niż kupić duży hybrydowy SUV. SVUs oszczędza tak mało energii, że nie różni się od kompaktowego pojazdu niebrydy.

Użyj mocy słońca, aby pomóc Ci ogrzać swój dom. Instalując duże okna lub szklane drzwi tarasowe po południowej stronie domu, można złapać poranne słońce. Ta bezpłatna energia ogrzewa pokój przez kilka godzin każdego ranka i obniża koszty ogrzewania.

Należy pamiętać o biernej energii słonecznej podczas budowy lub przebudowy domu. Pasywne domy słoneczne zbierają światło słoneczne przez specjalnie zaprojektowane dachy, ściany, okna i podłogi. Pasywna energia słoneczna waha się od posiadania okien pod kątem do zbierania południowej ekspozycji na słońce do domów, które są ogrzewane w całości z wykorzystaniem słońca.

Nie przestawaj używać wentylatorów sufitowych w zimie. Po zmianie ich obrotu na prawo, przenoszą ciepłe powietrze z sufitu w dół, a to utrzymuje powietrze w pomieszczeniu trochę cieplej. Zmniejsza to zapotrzebowanie na urządzenia grzewcze, takie jak piec. Potrzeba minimalnej ilości energii elektrycznej, aby uruchomić wentylatory sufitowe, zwłaszcza w porównaniu do pracy pieca.

Zmieniając swoje życie w domu, przekonasz się, że ma większy wpływ na świat. Jeśli każda osoba dokonała zmian wymienionych w tym artykule, wyobraź sobie, jak wielki może być świat! Ważne jest, aby podjąć pierwsze kroki w kierunku bycia bardziej zielonym, aby każdy mógł skorzystać ze zmiany.

About Jak promować dostawców zielonej energii dla rodziny i sąsiadów

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly