Zadania z chemii Contact RSS

Mylić o ubezpieczenia postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i sugestiami

Mylić O Ubezpieczenia? Postępuj Zgodnie Z Tymi Wskazówkami I Sugestiami!

Ubezpieczenie jest najlepszym sposobem planowania nieoczekiwanego. Niezależnie od tego, czy jest to wypadek samochodowy, pożar domu, nagła choroba, czy nawet przedwczesna śmierć, ubezpieczenie może być tam, aby ci przez to pomóc. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć znaczenie ubezpieczenia dla Ciebie, Twojej rodziny i rzeczy, które posiadasz drogie.

Wybierając firmę, która sprzedaje ubezpieczenie podróżne, zawsze idź z firmą zewnętrzną. Podczas gdy wiele linii lotniczych i rejsów sprzedaje ubezpieczenie podróżne, najprawdopodobniej ma ono chronić firmę oferującą podróż, a nie konsumenta. Ubezpieczenie podróżne to świetna inwestycja, ale tylko wtedy, gdy działa dla Ciebie.

Aby upewnić się, że twoje ubezpieczenie zapewnia ubezpieczenie, za które płacisz, upewnij się, że rozmawiasz ze swoim agentem podczas dokonywania dużych zakupów. Większość zasad ma limity dla dowolnego pojedynczego elementu. Jeśli kupisz nowy pierścień, który jest wart $5,000 może być konieczne dodanie poparcia na pokrycie go w pełni.

Podczas podróży należy zawsze rozważyć zakup ubezpieczenia z pakietem. Będzie kosztować tylko kilka dolarów więcej, a to pokryje cię w przypadku wypadku, lub jeśli coś nieoczekiwanego miało się zdarzyć. Lepiej być bezpiecznym niż przykro i nie chcesz przegrywać.

Jeśli starzejesz się i martwisz się o swoje dochody, powinieneś wykupić ubezpieczenie dochodu z niepełnosprawności. Jeśli staniesz się niezdolny do pracy, twoje ubezpieczenie da Ci wystarczająco dużo pieniędzy, aby utrzymać siebie i swoją rodzinę. Ten rodzaj ubezpieczenia jest stosunkowo tani i zabezpiecza twoją przyszłość finansową bez względu na to, co się stanie.

Po znalezieniu firmy, aby cię ubezpieczyć, dowiedz się, czy ta firma jest objęta i licencjonowana w ramach państwowego funduszu gwarancyjnym. Ten fundusz będzie wypłacał roszczenia w przypadku niewykonania zobowiązań przez firmę ubezpieczeniową. Skontaktuj się z departamentem ubezpieczeń państwowych, a oni będą mogli udzielić Ci więcej informacji.

Ubezpieczenie jest bardzo ważną rzeczą dla tych, którzy posiadają majątek, cenne przedmioty lub mają pojazdy silnikowe. Zapewnia, że jeśli jakiekolwiek szkody wyrządzone majątek lub osobom korzystającym z nieruchomości są objęte firmą ubezpieczeniową. Może to wiele znaczyć, gdy potrzebujesz pieniędzy na pokrycie strat.

Przed wyrażeniem zgody na polisę w firmie ubezpieczeniowej należy zapoznać się z ich dokumentacją. Często agencje te mogą nawet dostarczyć porównania firm ubezpieczeniowych, cen składek i innych istotnych szczegółów.

Skontaktuj się z firmą, od której otrzymujesz inne ubezpieczenia, takie jak ubezpieczenie na wynajem i życie, aby sprawdzić, czy oferują polisę na ubezpieczenie samochodu. Większość firm oferuje zniżkę na zakup wielu polis od nich. To może nie być najtańszą opcją, więc nadal trzeba uzyskać cytaty z innego miejsca, aby mieć pewność.

Podobnie jak w przypadku każdej umowy dotyczącej pieniędzy, upewnij się, aby uzyskać polisę ubezpieczeniową na piśmie. Przedstawiciel może zaoferować Ci wiele lub konkretne dodatki, jednak jeśli nie dostaniesz go na piśmie, nie jest wykonalne. Czasami agenci będą obiekować, że nie mogą dotrzymać i to do Ciebie należy upewnienie się, że dotrzymują słowa.

Utrzymanie czystego raportu kredytowego zmniejszy również kwotę, którą płacisz na ubezpieczenie. Twoje składki są oparte na tym, ile ryzyka wydajesz się być w firmie ubezpieczeniowej, a niepłacenie długów może sprawić, że będziesz wyglądać jak martwy. Jeśli spłacisz wszystko, co jesteś winien, szybko znajdziesz swoje składki zejść w wyniku.

Nie należy przechowywać pewnych aspektów ubezpieczenia, z których nie korzystasz. To tylko kończy się kosztuje pieniądze każdego roku. Na przykład, chociaż ma sens, aby mieć pokrycie kolizji na nowszych pojazdów, nie ma sensu mieć go dla starszych pojazdów. Usuń również sterowniki z zasad, które już nie jeżdżą.

Nie próbuj ukrywać faktu, że twoja szkoda lub strata została spowodowana przez siebie. Jeśli kłamiesz i powiedzieć, że torba została skradziona z ręki, kiedy to rzeczywiście został skradziony, ponieważ zostawił go na stole podczas tańca, zapobiegnie firmie ubezpieczeniowej pokrycie straty i może stanąć w obliczu opłat oszustwa ubezpieczeniowego.

Skontaktuj się ze swoim dostawcą, aby upewnić się, że korzystasz ze wszystkich zniżek, które są dostępne dla najemcy ubezpieczenia. Możesz uzyskać zniżkę na życie w ogrodzonej społeczności i wiele innych rzeczy, które mogą nie być brane pod uwagę po otwarciu polityki, która może zaoszczędzić pieniądze.

Upewnij się, że czytasz i rozumiesz wszystko o swoim zasięgu, zanim dostaniesz się z agentem ubezpieczeniowym, aby złożyć roszczenie. Twoim obowiązkiem jest nadążyć za wszystkimi szczegółami w przypadku, gdy agent przegapi jeden, gdy rozmawiasz z nimi.

Jeśli twój samochód został odholowany po wypadku, spróbuj wydostać go z podwórka tak szybko, jak to możliwe. Jeśli zostawisz tam swój samochód, opłaty dzienne będą piętrzą się, a twoje ubezpieczenie nie pokryje tych kosztów.

Kiedy szukasz polisy, najlepiej być uczciwym i z góry z firmami ubezpieczeniowymi, z którymi rozmawiasz. Jeśli coś się stanie, a firma ubezpieczeniowa nie ma odpowiednich faktów na piśmie, możesz nie otrzymać odszkodowania, na które zasługujesz. Nie tylko można uniknąć tych problemów, jeśli jesteś uczciwy od samego początku, ale są również znacznie bardziej prawdopodobne, aby uzyskać politykę, która spełnia Twoje potrzeby.

Jedną wielką wskazówką przy próbie zakupu ubezpieczenia jest porównywarka. Oznacza to, sprawdź wszystkie firmy, które są tam i co mają do zaoferowania i ile oczekują, że zapłacisz. Niektóre firmy oferują dokładnie to samo, ale mają zupełnie inne ceny. Skontaktuj się również ze znajomymi i żółtymi stronami, a nawet z działem ubezpieczeń państwa, aby uzyskać więcej opcji i informacji.

Już powiedziano, że ubezpieczenie jest najlepszym sposobem, aby przygotować się na nieoczekiwane. To jest absolutnie prawdziwe i jest mądra rada. Biorąc informacje i porady w tym artykule, można prawidłowo zaplanować nieoczekiwane i upewnij się, że twoja rodzina może zrobić to przez z minimalną ilością dyskomfortu.

About Mylić o ubezpieczenia postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i sugestiami

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly