Zadania z chemii Contact RSS

Nasze wskazówki kolegium doprowadzi cię do sukcesu

Nasze Wskazówki Kolegium Doprowadzi Cię Do Sukcesu

Niezależnie od tego, czy jesteś absolwentem szkoły średniej, czy myślisz o powrocie do szkoły, jest wiele rzeczy do rozważenia. Należy dokładnie przemyśleć szereg ważnych decyzji, w tym, które uczelnie planujesz uczestniczyć. Nie wszystkie szkoły są takie same, uczelnia, którą wybierzesz, może zaszkodzić twojej przyszłości. Ten artykuł pomoże Ci wybrać szkołę dla Ciebie.

Weź mnóstwo kosmetyków do college'u z Tobą. Będziesz przejść przez te kosmetyki dość szybko poprzez regularne użytkowanie. Rozejrzeć się na dobre oferty kupując luzem z Outlet sklepach, gdy jest to możliwe.

Przygotowując się do studiów, usiądź i napisz listę wszystkich przedmiotów, które musisz przynieść. Lepiej jest być przygotowanym przed pójściem do szkoły, zamiast dać rodzicom telefon, aby uzyskać pomoc przez cały czas. Jeśli zajęcia, na których uczęszczasz, są daleko od domu, to jest to zdecydowanie prawda.

Zbierz wszystkie materiały potrzebne do testu przed czasem testowania. Zaniedbując przynieść ważny element, taki jak kalkulator, pozostawi cię z poważną wadą. Instruktor nie zawsze ma dodatkowe materiały, więc musisz mieć pewność, że masz wszystko, czego potrzebujesz.

Nawet twoje miejsce może wpłynąć na twój sukces w klasie. Będziesz mógł skoncentrować się i łatwo zadać profesorowi pytania.

Uzyskanie odpowiedniej ilości snu w odpowiednim czasie jest niezbędne. Przekonasz się w college'u, że all-nighters i towarzyskich może być bardzo kuszące, ale trzeba odpocząć też! Będziesz miał złe zachowanie i zapomnieć o wielu rzeczach, jeśli nie masz wystarczająco dużo snu.

To sprytny pomysł, aby nie kupować książek dopiero po pierwszej klasie. W niektórych przypadkach mogą nie być potrzebne wszystkie książki wymienione na Syllabus. Online klasy są uosobieniem tego. Często można zarobić dobrych ocen za pomocą nic więcej niż zasoby online i notatki z wykładów.

Zamiast brać udział w najprostszych kursach, wybierz zajęcia, które naprawdę ci się spodobają, nawet jeśli cię wyzywają. Podczas pracy mózgu, znajdziesz wielkie korzyści. Trudne klasy mogą rzucić ci wyzwanie i dać ci pewność siebie, gdy odkryjesz, że możesz w nich doskonalić się.

Nie kupuj kawy każdego ranka. To jest po prostu zbyt drogie. Zaparzyć własną kawę. To może nie być tak wygodne, jak zwiedzanie kawiarni dzielnicy, ale jest o wiele tańsze. Pierwsze dobry ekspres do kawy dla tanich jest łatwe, jeśli po prostu przeglądać na jeden.

Komfortowo w bibliotece kampusu. Wiele przydatnych zasobów są dostępne w bibliotece, aby pomóc Ci dobrze. Bibliotekarz może być twoim najlepszym przyjacielem, prowadząc cię do wszystkich rzeczy, których możesz potrzebować. Sprawdź tablicę ogłoszeń, aby sprawdzić, czy istnieją podręczniki na sprzedaż, które są potrzebne.

Upewnij się, że pozwalasz sobie na przerwy podczas nauki. Chociaż naprawdę trzeba studiować ciężko zrobić dobrze w college'u, ważne jest również, aby dać sobie przerwę. Poświęć dziesięć minut lub dłuższą przerwę w każdej godzinie, którą studiujesz. Utwórz harmonogram, z którego możesz się zatrzymać.

Dowiedz się, co stanowi plagiat. Jest prawdopodobne, że masz zamiar napisać wiele artykułów w latach studiów. Twoim obowiązkiem jest uzyskanie właściwego zrozumienia cytowania, aby zapobiec wszelkim niejasnościom lub problemom dotyczącym plagiatu. Nauczyciele mogą sprawdzać dokumenty i eseje na wiele sposobów, aby uzyskać oryginalne treści, więc upewnij się, że twoje pisanie jest twoim pisaniem.

Nigdy nie włączaj pierwszego projektu napisanego dokumentu. Zawsze poprawiaj pierwszą selekcję i wykonuj ulepszenia. Zamiast tylko korekty, należy utworzyć drugi szkic roboczy. Po zakończeniu drugiej wersji roboczej edytuj tę. Pomoże ci to włączyć najlepszy możliwy papier.

Jeśli nie zdecydowałeś się na majora, weź podstawowe klasy kilku możliwych kierunków. Możesz wziąć udział w kilku kursach w każdej z tych dziedzin, aby poczuć je. Jeśli nie wybierzesz wcześniej, być może będziesz musiał wziąć więcej zajęć, niż się spodziewałeś.

Kilka lat w community college może być inteligentny sposób, aby rozpocząć swoją karierę w college'u. Kolegia społeczności nie kosztują tyle, i może ustawić się na właściwej drodze. Zawsze można przenieść się na uniwersytet później. Jest to świetny sposób, aby obniżyć koszty edukacji do wielkości, jeśli cena pełnego programu czterech lat wygląda zbyt drogie dla Ciebie.

Dzisiejsze uniwersytety online to świetny sposób, aby wrócić do szkoły łatwiej, jeśli masz również pracę do czynienia z. Szkoły on-line są idealne dla osób z napiętymi harmonogramami. Uczelnie internetowe pozwalają robić swoje kursy, kiedy tylko chcesz i są dostępne z dowolnego miejsca.

College nie powinien być straszny! Jest dużo swobody, ale musisz upewnić się, że pozostaniesz na piłce z pracą. Pamiętaj, że głównym celem uczęszczania na studia jest uzyskanie solidnego wykształcenia, abyś mógł żyć na własną rękę.

Nawiązuj kontakt z co najmniej dwoma innymi uczniami w każdej klasie, którą przyjmujesz. Powinieneś to zrobić, nawet jeśli możesz być nieśmiały. Pozwoli ci to nie tylko nawiązać nowych znajomości, ale także dać ci kogoś do porównania notatek z postępami zajęć. Posiadanie kilku kolegów do nauki może również ułatwić obsługę zajęć.

Aby zaoszczędzić pieniądze, wielu studentów ma współlokatora i mieszka w akademiku. Należy pamiętać, że twoje środowisko życia może drastycznie zmienić twój sukces akademicki, pozytywnie lub negatywnie. Chociaż życie w akademiku jest dużą częścią doświadczenia uczelni, nie jest dla wszystkich.

Warto przypomnieć, że decyzje podejmowane w odniesieniu do uczelni mają znaczenie. Wybór uczelni, która jest odpowiednia dla Ciebie, jest ważną częścią uzyskania twojego życia na właściwej drodze. Skorzystaj z tej porady, aby podejmować najlepsze decyzje na przyszłość. Pamiętaj, że Twoja decyzja będzie z Tobą przez co najmniej kolejne cztery lata, więc musi być najlepsza.

About Nasze wskazówki kolegium doprowadzi cię do sukcesu

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly