Zadania z chemii Contact RSS

Porady sztuczki i techniki aby skorzystać z zielonej energii

Porady, Sztuczki I Techniki, Aby Skorzystać Z Zielonej Energii

Jak teraz wykorzystujesz zieloną energię w swoim życiu? Jeśli nie możesz odpowiedzieć na to pytanie, musisz przeczytać ten artykuł. Zielona energia jest czysta, bezpieczna i tania, więc jest inteligentna, aby ją w pełni wykorzystać. Przeczytaj te wskazówki, aby znaleźć kilka inteligentnych sposobów, aby umieścić zielonej energii do wykorzystania w swoim życiu.

Spróbuj ustawić klimatyzację, aby uruchomić tylko jeden stopni Celsjusza cieplejsze w lecie i jeden stopni Celsjusza chłodniej w zimie. Nie zauważysz nawet tej różnicy w temperaturze, a zaoszczędzisz dużo pieniędzy i energii. Ponadto ilość wykorzystywanego węgla zmniejszy się o około 14%.

Jeśli jesteś zainteresowany oszczędności energii, wykorzystać ciepłe letnie miesiące, które pomogą Ci wysuszyć ubrania. Zrezygnować z korzystania z suszarki, i powiesić mokre przedmioty w jasnym świetle słonecznym. Nie tylko zaoszczędzisz energię, ale twoje ubrania będą pachnieć świeżo i poczują się wspaniale.

Jeśli ogrzewasz swój dom olejem opałowym, zapytaj o przejście na biodiesel. Wiele istniejących systemów może zmienić się na wykorzystanie bio-diesla bez modyfikacji lub przy użyciu dodatkowych części. Biodiesel spala czystsze i bardziej efektywnie niż konwencjonalne ropy naftowej, zmniejszając wpływ domu na środowisko w okresie zimowym.

Spróbuj słonecznych podgrzewaczy wody zamiast tradycyjnych. Jeśli mroźne temperatury nigdy nie są problemem w Twojej okolicy, należy wziąć pod uwagę system, który krąży wody przez grzejniki słoneczne przed wysłaniem go do domu. Jednak upewnij się, że masz również zwykły podgrzewacz wody, jak również na wypadek, gdyby słońce zdecydowało się nie wychodzić na chwilę.

Zacznij od małych. Nawet jeśli nie masz środków na projekt zielonej energii na dużą skalę, nadal istnieją kroki, które możesz podjąć. Na przykład ładowarki słoneczne do małej elektroniki zazwyczaj wymagają tylko urządzenia, które ma być ustawione w pobliżu okna przez kilka godzin. Nie lekceważ potęgi małego kroku.

Odwróć kierunek ostrzy na wentylatorze, jeśli chcesz obniżyć koszty ogrzewania nawet o 10 procent! Chociaż większość ludzi korzysta z wentylatorów do chłodzenia, jest to możliwe, aby używać ich do zasysania zimnego powietrza i sprawiają, że Twój dom czuje się znacznie cieplej bez włączania ciepła.

W przypadku zużycia zielonej energii warto rozważyć alternatywne źródło dla twoich potrzeb energetycznych, takich jak energia słoneczna. Jeśli mieszkasz w obszarze o wysokim słońcu przez cały rok, można zainstalować te panele słoneczne na dachu i dostarczyć części domu z tej wolnej i czystej energii ze słońca.

Ocieplić swój dom. Dom sprzed 1950 roku, który nie jest izolowany, zużywa około 60 procent więcej energii niż dom, który został zbudowany po 2000 roku. Dodanie wystarczającej izolacji na poddaszu i piwnicy znacznie poprawi efektywność energetyczną twojego domu. Oprócz utrzymywania ciepła w zimie, przekonasz się, że dom pozostaje znacznie chłodniejszy w miesiącach letnich, zmniejszając zapotrzebowanie na klimatyzator.

Użyj ciepłej wody słonecznej. Instalując system ciepłej wody słonecznej, można użyć energii słonecznej do ogrzewania wody używasz do wszystkiego w domu. To będzie działać na prysznice, mycie potraw i pranie. Jeśli martwisz się o nie wystarczająco dużo słońca, można inwestować w małym, tradycyjnym podgrzewaczem wody, jak również.

Pomyśl o wykorzystaniu wiatru do zasilania domu dla doskonałego źródła zielonej energii. Nie tylko będzie poza siecią energetyczną, ale wiatr jest bezemisyjnym źródłem energii, które jest w obfitych dostaw w wielu obszarach świata. Początkowy koszt może być wysoki, ale oszczędności w dłuższej perspektywie są również wysokie.

Przeciętna pralka zużywa dużo gorącej wody. Może korzystać z ponad 30 galonów każdego ładunku. Obniżyć zużycie ciepłej wody przez mycie w zimnej wodzie. Wiele osób zmaga się z tym, ponieważ nalegają na posiadanie ciepłej wody. Jeśli jesteś jednym z nich, spróbuj wymienić urządzenie na jednostkę Energy Star. Wiele nowoczesnych detergentów czyste ubrania bardzo dobrze w niskich temperaturach.

Spróbuj ocieplić rury, aby zmniejszyć szanse na ich zamrożenie i obniżyć koszty ciepłej wody. Kolejną dodatkową korzyścią jest to, że rząd zwróci ci do 30 procent za korzystanie z wysoce wydajnej izolacji w domu. Skontaktuj się z lokalnymi firmami użyteczności publicznej, aby dowiedzieć się, twoje prawo stanowe.

Piekarnik słoneczny może być wykonany, aby pomóc Ci w twoich potrzebach pieczenia. Można je zrobić za pomocą prostych elementów, takich jak pudełka, stare okno i folia do odbicia. Piece te osiągają temperatury wyższe niż 300 stopni, nie używając energii z zewnątrz oprócz energii słonecznej.

Korzystanie z zielonej energii nie jest wymówki, aby użyć więcej energii, niż naprawdę potrzebujesz. Nie zapomnij, aby wyłączyć światła, gdy opuszczasz pokój i umieszczenie na sweter zamiast toczenia ciepła. Nawet jeśli zielone energie są tańsze, należy jeszcze zrobić wszystko, aby zaoszczędzić jak najwięcej energii, jak można.

Jeśli określone obszary domu czują się zimne lub przeciągliwe, to są szanse, że nie są one odpowiednio uszczelnione lub izolowane. Braki te mogą znacznie zwiększyć koszty ogrzewania lub chłodzenia domu i często są łatwe do naprawienia. Uszczelnij wszelkie otwory, które identyfikujesz, i uzyskaj oszacowanie ceny za dodanie izolacji do cienkich ścian.

Rozważ decydując się na system ogrzewania ciepłej wody słonecznej. Jeśli musisz użyć gorącej wody do uruchomienia zmywarki lub do prania, system ciepłej wody słonecznej może korzystać. Jeśli mieszkasz w obszarze, gdzie zamrażanie nie jest problemem, system bezpośredniego obiegu będzie idealny dla Ciebie.

Nie pozostawiaj zamrażarki i lodówki otwartej przez długi czas. Oczywiście może to zepsuć jedzenie, ale może również zużywać duże ilości energii. Podczas gotowania, ale trzeba żywności z lodówki lub zamrażarki, zachować go w zamknięciu po coś z niego.

Teraz, gdy przeczytaliście artykuł, wiecie, że zielona energia to inteligentna energia. Jest bezpieczny, tani i czysty. Skorzystaj z porad w tym artykule i użyj ich, aby twoje życie było bardziej ekologiczne. Zastosuj wskazówki do swojego życia, a wkrótce zobaczysz, jak zielona energia jest korzystna dla Ciebie.

About Porady sztuczki i techniki aby skorzystać z zielonej energii

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly