Zadania z chemii Contact RSS

Rzeczy które musisz wiedzieć o pójściu na studia

Rzeczy, Które Musisz Wiedzieć O Pójściu Na Studia

College może być szalonym miejscem; strony, nowi przyjaciele, godne przyczyny i wiele studiów pomiędzy nimi. Nie daj się przytłoczyć tym wszystkim! Poniższy artykuł zaoferuje Ci bardzo cenne porady, które mogą cię zobaczyć przez te lata i aż do ukończenia studiów, więc zwróć szczególną uwagę!

Weź mnóstwo kosmetyków do college'u z Tobą. Będziesz przejść przez te kosmetyki dość szybko poprzez regularne użytkowanie. Rozejrzeć się na dobre oferty kupując luzem z Outlet sklepach, gdy jest to możliwe.

Spróbuj i zachować pracę w niepełnym wymiarze czasu w całej karierze kolegium; tak trudne, jak to może być do równowagi pracy i studiów, dodatkowe pieniądze, możesz zrobić wielką różnicę. Jeśli masz ogromną ilość pieniędzy, aby spłacić po zakończeniu, życie będzie o wiele trudniejsze po ukończeniu studiów więc spróbować i pracować na swój sposób przez to.

Jeśli masz trudności z osiągnięciem sukcesu w środowisku akademickim, poszukaj kursów umiejętności studiów w swojej uczelni. Wielu studentów są przyzwyczajeni do uzyskania wysokich ocen z stosunkowo niewielkim wysiłkiem w szkole średniej i może nie być pewien, jak studiować na swoich kursach uniwersyteckich. Zajęcia studyjne mogą dostarczyć doskonałych wskazówek, jak skutecznie uczyć się, aby można było osiągnąć sukces w klasie.

Kiedy masz zamiar zdać duży egzamin, upewnij się, że jesz odpowiednie śniadanie, ale zachowaj trochę światła. Nie idź do testu głodny, lub będziesz miał wiele problemów z koncentracją. Nie przejadać się albo; jednak, więc nie masz do czynienia z rozstrój żołądka.

Wielką umiejętnością, że należy nauczyć się będzie w college'u jest gotowanie. Jest to bardzo ważne, ponieważ może pomóc w konstruowaniu rodzajów posiłków, które pragniesz, a także pomoże zaoszczędzić pieniądze na jedzeniu w czasie. Ponadto, ta umiejętność może sprawić, że będziesz bardziej wartościowy dla współlokatorów.

Skorzystaj z godzin pracy oferowanych przez instruktorów akademickich. Godziny te są przewidziane dla twojej korzyści. Nie ma lepszego źródła pomocy lub informacji o klasie niż osoba, która ją uczy! Wykorzystaj czas na zadawanie pytań, szukanie wyjaśnień lub omawianie wyników w klasie.

Staraj się korzystać z zasobów uczelni przez cały czas, jak należy odwiedzić poradnię, jeśli czujesz się przytłoczony. Ludzie w tym centrum mogą pomóc ci wrócić na właściwą ścieżkę i upewnić się, że nie wykopać dziurę, która jest zbyt głęboka podczas pobytu.

Pobierz wszystkie rozrywki i obowiązki z drogi, zanim usiądziesz do nauki. W ten sposób nie będziesz kuszony, aby być rozproszonym przez rzeczy, które możesz lub powinieneś robić zamiast tego. Wiele osób uważa, że niedokończone obowiązki zwabiają ich od studiowania i dają im pretekst do odwlekania. Więc najpierw wyjdźcie z drogi, abyście mogli poświęcić swoją niepodzielną uwagę.

Kup swoje podręczniki używane, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy. Podręczniki mogą być dość drogie. Często można je nabyć w używanym stanie, oszczędzając dużo pieniędzy.

Dowiedz się, jaki jest numer telefonu bezpieczeństwa kampusu. Kontakt z tymi organami powinien być prosty, więc upewnij się, że ich informacje są pod ręką. Mam nadzieję, że liczba ta nigdy nie będzie konieczna, ale nadal ważne jest, aby ją mieć.

Przygotuj się na sukces w college'u, biorąc pod uwagę swoje nawyki i pomysły. Na przykład zastanów się, czy jesteś osobą rano, czy popołudniu. Jeśli nie jesteś osobą rano, nawet nie myśleć o zapisaniu się na początku klasy. Zaplanuj kursy później w ciągu dnia, aby nie pokusić się o pominięcie.

Podręczniki mogą mieć ogromny wpływ na twój portfel. Na szczęście masz teraz wiele opcji, aby zaoszczędzić pieniądze. Na przykład podręczniki można wypożyczyć online. Inną opcją jest zakup dostępu tylko online do wymaganych podręczników. Chociaż nie będziesz mieć fizycznej książki do robienia notatek lub wyróżniania się, zaoszczędzisz na tym pieniądze.

Nigdy nie włączaj pierwszego projektu napisanego dokumentu. Zawsze poprawiaj pierwszą selekcję i wykonuj ulepszenia. Zamiast tylko korekty, należy utworzyć drugi szkic roboczy. Po zakończeniu drugiej wersji roboczej edytuj tę. Pomoże ci to włączyć najlepszy możliwy papier.

Idź na zakupy Essentials około miesiąca przed odejdziesz do szkoły. Dostać wszystko, co uważasz, że trzeba, a następnie będziesz miał czas, aby myśleć o rzeczy, które mogą być potrzebne i mieć czas, aby przejść do sklepu, aby odebrać je przed wyjazdem. Wczesne przygotowanie jest kluczem!

Szukaj dodatkowej pomocy, jeśli zatrzymasz się w swoich klasach. To jest naprawdę łatwe do w tyle, zwłaszcza jeśli jesteś wielkim uczniem w szkole średniej, który nigdy nie musiał pracować tak ciężko. Uzyskaj potrzebną pomoc, zanim zaczniesz mieć poważne problemy, a zrobisz świetnie.

Nie należy pomijać zajęć z zasadami obecności, które nie są obowiązkowe. Pomijanie jednego dnia może szybko snowball do brakujących tygodni lub miesięcy. Brak, że wiele wykładów sprawia, że zdanie egzaminów końcowych, a klasa, naprawdę trudne do osiągnięcia. Tylko jedno przeskok może rozpocząć duży cios do ostatecznej średniej punktowej klasy.

Uważaj na swoje grosze, a twoje dolary zajmą się sobą. Zdaj sobie sprawę, że istnieje wiele doskonałych bezpłatnych zajęć na całym kampusie. Wykorzystaj je, aby dobrze się bawić, uczyć się i doświadczać nowych rzeczy i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Zajęcia oferowane w środowisku uczelni są w przeciwieństwie do tych oferowanych w innym miejscu i czasie w życiu, więc należy jak najlepiej wykorzystać możliwości masz na wyciągnięcie ręki, aby zbudować wspaniałe wspomnienia kolegium.

Mam nadzieję, że nauczyłeś się bardzo cennych lekcji w tym artykule, które możesz zastosować do swoich kolegialnych aspiracji. College nie jest łatwe i masz wiele ważnych decyzji do podjęcia; upewnij się, że bierzesz pod uwagę duży obraz, a nie tylko tu i teraz. College pomoże Ci przez resztę życia!

About Rzeczy które musisz wiedzieć o pójściu na studia

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly