Zadania z chemii Contact RSS

Szybkie i łatwe wskazówki aby uzyskać więcej z college'u

Szybkie I łatwe Wskazówki, Aby Uzyskać Więcej Z College'u

Kolegium to świetny czas dla młodych ludzi, aby znaleźć się i naprawdę dowiedzieć się, co są wykonane. Jednak, jest wiele do nauczenia. Niektórzy studenci tylko naprawdę się komfortowo w college'u, kiedy to o czas na urlop! Nie pozwól, że to ty. Oto kilka wielkich porad kolegium.

College jest pełen dużo stresu, jak najlepszą rzeczą, jaką można zrobić w odniesieniu do szkoły jest przygotowanie z wyprzedzeniem. Unikaj kunktatorstwa przez cały czas, ponieważ będzie to tylko dodać do stresów, które już twarz. Wykonując swoją pracę z wyprzedzeniem, możesz czuć się przygotowany i zorganizowany w miarę upływu czasu.

Kiedy masz zamiar zdać duży egzamin, upewnij się, że jesz odpowiednie śniadanie, ale zachowaj trochę światła. Nie idź do testu głodny, lub będziesz miał wiele problemów z koncentracją. Nie przejadać się albo; jednak, więc nie masz do czynienia z rozstrój żołądka.

Wielką umiejętnością, że należy nauczyć się będzie w college'u jest gotowanie. Jest to bardzo ważne, ponieważ może pomóc w konstruowaniu rodzajów posiłków, które pragniesz, a także pomoże zaoszczędzić pieniądze na jedzeniu w czasie. Ponadto, ta umiejętność może sprawić, że będziesz bardziej wartościowy dla współlokatorów.

Nie próbuj robić wszystkiego w jednym semestrze. Łatwo jest być overachiever, gdy jest tak wiele do zrobienia i wszystko jest nowe. Szybko wypalisz, jeśli spróbujesz wziąć maksymalną liczbę kredytów i dołączyć do każdej aktywności kampusu, która brzmi interesująco. Weź rozsądną liczbę kredytów i spróbuj jednego lub dwóch działań w pierwszym semestrze.

Nawet twoje miejsce może wpłynąć na twój sukces w klasie. Będziesz mógł skoncentrować się i łatwo zadać profesorowi pytania.

Po zalogowaniu się na konto kontrolne, upewnij się, że nie zostawiasz bez uzyskiwania bezpłatnych kontroli, które oferują większość zakładów. Nie płacisz za dodatki. Możesz być zaskoczony, jak kilka kontroli będzie korzystać w ciągu czterech lat w college'u. Jest to dość proste, aby uzyskać więcej, jeśli ich potrzebujesz, ale nie chcesz tracić pieniędzy, jeśli w ogóle możliwe.

Pomyśl o swoim życiu po studiach. Chociaż kuszące jest, aby dostać się do college'u i myśleć o tym jak o swoim małym świecie, pewnego dnia będziesz musiał odejść. Upewnij się, że każda klasa i każdy klub odzwierciedla to, co chcesz umieścić na wniosek o pracę. W ten sposób masz łatwiejszy czas na uzyskanie pracy, gdy skończysz.

Upewnij się, że pozwalasz sobie na przerwy podczas nauki. Chociaż naprawdę trzeba studiować ciężko zrobić dobrze w college'u, ważne jest również, aby dać sobie przerwę. Poświęć dziesięć minut lub dłuższą przerwę w każdej godzinie, którą studiujesz. Utwórz harmonogram, z którego możesz się zatrzymać.

Organizacje studenckie i stowarzyszenia to nie tylko dobry wygląd potencjalnego pracodawcy. Uczestnictwo może również przynieść korzyści uczniom, zarówno emocjonalnie, jak i społecznie. Znajdziesz innych, którzy podzielają Twoje zainteresowania i mogą zbadać więcej opcji na terenie kampusu. Możesz również uzyskać wgląd w to, czy wybrany major jest najlepszą decyzją.

Wybierając zajęcia, które zamierzasz wziąć w semestrze, upewnij się, że nie przeciążasz się zbyt wieloma. Będziesz tylko spalony. Spróbuj wybrać jedną lub dwie twarde klasy i trzy łatwiejsze.

Upewnij się, że zarejestrujesz dla klas minut, które są dozwolone. Jeśli czekasz na rejestrację, istnieje duża szansa, że nie dostaniesz klas, nauczycieli i razy, że pragniesz. To może zostawić cię w bardzo niepożądanej sytuacji, gdzie będzie do czynienia z trudnym harmonogramem.

Kiedy studiujesz do testu, ważne jest, aby zrobić sobie przerwę raz na jakiś czas. Studia mogą odbić się zarówno na zdrowiu fizycznym, jak i psychicznym, zwłaszcza jeśli nie pozwolisz sobie na oddech od czasu do czasu. Na spacer lub na chwilę obejrzyj telewizję.

Potrzeba czasu, aby zbudować nowe przyjaźnie. Bycie tam może po prostu oznaczać, że będzie wcześnie na klasę. Możesz pomóc uczniom zapytać, czy ta klasa jest właściwym miejscem. To doskonały sposób na przełamanie lodu i rozpoczęcie rozmowy.

Unikaj chęci przejadania się, jeśli mieszkasz w akademiku. Większość szkół oferuje wybór w formie bufetu z szeroką gamą wyborów, które mogą być kuszące, ale przejadanie się może prowadzić do problemów zdrowotnych, a także zabrać energię potrzebną do skupienia się na swoich naukowcach.

Jeśli rozważasz podjęcie kredytu na sfinansowanie edukacji, musisz dowiedzieć się, jakiego rodzaju wynagrodzenia można oczekiwać po ukończeniu studiów. Jeśli nie otrzymujesz stopnia, który zagwarantuje Ci wysoko płatną pracę, zaciągnięcie pożyczki może nie być najlepszym rozwiązaniem.

Uruchom na niskim poziomie lub bezspornych biura w stowarzyszeniu rządu studenckiego w drugim roku. Dostanie się do dolnej szczeblu łatwo może pomóc wspiąć się po drabinie więcej późniejszych latach. Przyszli pracodawcy prawdopodobnie nigdy nie dowiedzą się, kim była Twoja szkoła, ale pokochają to doświadczenie w swoim życiorysie.

Życie w akademiku może być ekscytujące, ale nie zawsze jest to najbezpieczniejsze miejsce do życia. Tak miły, jak twój kolega z akademika może się wydawać, on lub ona może mieć lepkie palce. Zablokuj kosztowności w sejfie lub włóż do zamkniętej szuflady. Ponadto, zablokować drzwi w nocy, aby uniemożliwić nieznajomym wejście do pokoju.

Teraz, gdy masz te wskazówki, musisz upewnić się, że z nich korzystać! Zastosuj je do swojego codziennego życia, a zobaczysz, jak pomocne są. Kolegium jest wspaniałym doświadczeniem, ale tylko wtedy, gdy znasz kilka rzeczy. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, co trzeba wiedzieć.

About Szybkie i łatwe wskazówki aby uzyskać więcej z college'u

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly