Zadania z chemii Contact RSS

Ubezpieczenie wszystko co musisz wiedzieć i nic nie robić

Ubezpieczenie: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć I Nic Nie Robić

Ten artykuł został napisany, aby pomóc Ci dowiedzieć się wiedzy na temat ubezpieczenia, a niektóre wskazówki związane z ubezpieczeniem. Jeśli chodzi o temat, taki jak ubezpieczenie, chcesz upewnić się, że jesteś tak poinformowany, jak możesz być, dzięki czemu możesz podejmować właściwe decyzje. Przeczytaj więc ten artykuł i zachowaj posiada wiedzę, która zawiera.

W dzisiejszych czasach możesz ubezpieczyć prawie wszystko. Jeśli masz zabytkowe lub rodzinne dziedzictwo, które wiesz, że ma wielką wartość, możesz wykupić polisę ubezpieczeniową na dany przedmiot w przypadku, gdy jest uszkodzony, zgubiony lub skradziony. Nie będzie w stanie zastąpić czegoś, co ma wartość sentymentalną, ale nieco złagodzi ból.

Kiedy otrzymujesz ofertę ubezpieczenia, upewnij się, że mówisz im wszystko i wszystko, co może kwalifikować się do zniżki. Na przykład, liceum mogło być dziesięć lat temu, ale byłeś uczniem honorowym i to kwalifikuje cię do zniżki. Inną rzeczą, która zakwalifikowała mnie do zniżki było to, że pracuję w dziedzinie medycyny, więc pamiętaj, aby powiedzieć im, gdzie pracujesz. Wszyscy kochamy oszczędzać pieniądze, więc pamiętaj, aby zapytać o wszystkie możliwe rabaty.

Przyjrzyj się wielu rabatom polis ubezpieczeniowych. Gdy połączysz umowy ubezpieczeniowe z jedną firmą, często otrzymasz zniżkę w wysokości 10% lub więcej. Jeśli obecnie masz ubezpieczenie domu w firmie, z której jesteś zadowolony, skontaktuj się z nimi i uzyskaj wycenę ubezpieczenia samochodowego lub na życie. Może się okazać, że otrzymasz zniżkę na każdą polisę.

W przypadku postępowania z roszczeniem ubezpieczeniowym należy zachować dokładne dzienniki czasu i pieniędzy, które wydałeś na przygotowanie informacji potrzebnych do roszczenia. Możesz mieć prawo do zwrotu kosztów za czas spędzony. Możliwe, że będziesz potrzebować pomocy lub może być możliwe, że stracisz czas pracy podczas przygotowywania roszczenia.

Podobnie jak ubezpieczenie samochodu lub ubezpieczenie zdrowotne, posiadanie wyższego odliczenia może zaoszczędzić pieniądze na swojej składce. Minusem tego wszystkiego jest to, że jeśli masz małe roszczenie, aby, najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić za całą naprawę z własnej kieszeni.

Jeśli się przeprowadzasz, skontaktuj się z przeprowadzką, aby zobaczyć, jaki rodzaj ubezpieczenia niosą. Większość firm poruszających się po prostu "za funt" polityki na wszystkie treści. To może być w porządku, jeśli masz tylko dość zwykłe, duże meble; Jednakże, jeśli masz bardzo drogie meble, dzieła sztuki, dużo elektroniki lub innych przedmiotów, które mogą nie ważyć dużo, ale są cenne, powinieneś zapytać swojego agenta ubezpieczeniowego o dodatkowe ubezpieczenie przeprowadzkowe.

Jeśli nagle jesteś chory lub rannych, podczas gdy poza krajem, będzie twoje ubezpieczenie zdrowotne pozwala swobodę, aby określić, czy, lub jak, wrócisz do domu na leczenie lub operację? Przebywanie za granicą z ratownictwem medycznym jest dość przerażające. Spraw, aby priorytetem było zapoznanie się z polisą ubezpieczenia zdrowotnego i wybranie tej, która pokryje Twoją podróż do domu w przypadku zagrożenia zdrowia.

Jeśli chcesz poszukać nowszego planu ubezpieczeniowego, sprawdź, czy Twój stan dostarcza informacje i stawki firm ubezpieczeniowych. W ten sposób możesz zorientować się w cenie ubezpieczenia, w którym mieszkasz. Kiedy znasz zakresy cen, będziesz miał lepszą wiedzę na temat zasad, które musisz wybrać.

Ubezpieczenie zwierząt domowych może zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy w rachunkach weterynaryjnych. Zwierzęta również potrzebują opieki zdrowotnej. Zwierzęta mogą zachorować, a koszty mogą być zbyt duże na raz dla przeciętnego człowieka. Ubezpieczenie zdrowotne dla twojego zwierzaka może sobie pozwolić na leczenie, którego potrzebują w tej chwili, że tego potrzebują, a nie zarabianie pieniędzy na problem w planie leczenia.

Aby upewnić się, że masz doskonałą ofertę na ubezpieczenie, ważne jest, aby zrobić badania i porównać ceny. Będziesz chciał zrobić jak najwięcej badań, jak to możliwe, zanim wybierzesz dostawcę ubezpieczeń. Gdy dana osoba ma wiedzę na temat ubezpieczenia, będzie ona lepsza w odniesieniu do uzyskania polisy ubezpieczeniowej.

Rozważ dodanie dodatkowego ubezpieczenia do polisy dostarczanej przez Twoją pracę. Ubezpieczenie grupowe nie przenosi się z Tobą, jeśli zmienisz pracę. W dzisiejszych czasach większość ludzi nie pozostaje w tej samej firmie aż do emerytury, więc polisa ubezpieczeniowa związana z twoją pracą nie jest tak przydatna, jak kiedyś. Upewnij się i mieć własne pokrycie, które nie jest związane z określonym pracodawcą.

Zawsze odrabiaj pracę domową. Upewnij się, że firma ubezpieczeniowa i broker, z którymi planujesz pracować, jest licencjonowana, ubezpieczona i objęta państwowym funduszem gwarancyjnym. Twój stan ubezpieczenia komisarza lub departamentu może dostarczyć te informacje za darmo. Gwarantuje to, że w przypadku niewywiązania się z zobowiązania przez firmę ubezpieczeniową, Twoje roszczenie będzie nadal wypłacane.

Kupując polisę ubezpieczeniową wszelkiego rodzaju, staraj się płacić składkę w ujęciu rocznym. Podczas gdy mniejsza opcja płatności miesięcznych może być łatwiejsza do budżetu, wiele firm ubezpieczeniowych pobiera dodatkową opłatę za tę wygodę i dodaje ją do swojej składki. Opłata ta może dodać dodatkowe 10 do 15% do rocznego kosztu.

Palacze są większe ryzyko ze względu na wiele przypadkowych pożarów. Zapytaj swojego przedstawiciela, czy masz prawo do zniżki dla niepalących, z których możesz skorzystać.

Upewnij się, że polisa ubezpieczeniowa dla zwierząt domowych obejmuje choroby przewlekłe. Najliczniejszy pieścić ubezpieczenie polisy pokrycie wszystko ten wspólny choroby, jednakże, dużo czynić nie zabezpieczenie chroniczny choroby, taki jak rak albo cukrzyca. Te choroby przewlekłe często wymagają zakupu drogich leków co miesiąc, a jeśli twój dostawca ubezpieczenia zwierząt domowych odmawia płacenia za leki, możesz bardzo szybko popaść w długi.

Wiedza, której właśnie dowiedziałeś się o ubezpieczeniu, to tylko trochę całości, której możesz się nauczyć. Jest tak wiele informacji do nauczenia się, ale nie zniechęcaj się tym. W celu upewnienia się, że podejmujesz właściwe decyzje, zawsze upewnij się, że poszerzasz swoją wiedzę, więc wróć do tego artykułu, jeśli to konieczne, ale upewnij się, że uczysz się również innych rzeczy i powinieneś odnieść sukces w swoich decyzjach ubezpieczeniowych.

About Ubezpieczenie wszystko co musisz wiedzieć i nic nie robić

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly